Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Polityka prywatności

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazywane nam dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówienia. Są także przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów, a w przypadku płatności kartą, szybkich przelewów elektronicznych i zakupów na raty, instytucjom obsługującym wskazaną formę płatności. W przypadku, gdy postanowią Państwo nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrażą Państwo zgody na ich przetwarzanie nie będziemy mogli zrealizować zamówienia.

Proszę pamiętać, że mają Państwo w każdej chwili prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Aktualizacji danych można dokonać samodzielnie poprzez panel klienta, a całkowite usunięcie danych wykonamy na Państwa polecenie.

Zapewniamy Państwa, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne i są używane tylko do obsługi Państwa zamówień.

Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego cykloterapia.pl w związku z zakupami jest Cykloterapia Marek Godyń z siedzibą 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 29 Oficyna.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl